شهر سارانسک روسیه شهری کوچک و نسبتا امن است. آمار جرم و جنایت در این شهر چندان زیاد نبوده و خطر چندانی گردشگران را تهدید نمی‌کند. مهمترین مشکلی که ممکن است در سفر به شهر سارانسک روسیه با آن رو به رو شوید، مشکل برقراری ارتباط با زبان انگلیسی است. با این حال توصیه می‌شود در سفر به شهر سارانسک از اشیا قیمتی خود مراقبت کرده و به ویژه در اماکن شلوغ مانند استادیوم و صف‌های ورود به ورزشگاه، مراقب جیب برها باشید.

شهر سارانسک روسیه
شهر سارانسک روسیه

موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، همراه داشتن مدارک شناسایی، گذرنامه و ویزای خود در طول تمام مدت اقامت خود در روسیه است زیرا در دوران برگزاری بازی‌های جام جهانی، ضریب امنیتی شهرها بالا رفته و ممکن است در صورت همراه نداشتن گذرنامه، از سوی پلیس بازداشت شوید. از خرید بلیط بازی‌ها از مراکز غیر مجاز و افراد متفرقه اکیدا خودداری کرده و حتما از قبل نسبت به رزرو بلیط اقدام کنید.

آخرین نکته‌ای که در سفر به شهر سارانسک روسیه باید در نظر داشته باشید، احترام به فرهنگ و آداب و رسوم مردم این شهر است. در هنگام بازدید از کلیساها و مراکز مذهبی  ممکن است با برخی تشریفات و مراسم مذهبی آئین ارتودوکس مواجه شوید که از نظر شما عجیب باشد، در این موارد به هیچ عنوان رفتاری که نشان دهنده تمسخر و بی‌احترامی از شما باشد، بروز ندهید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به روسیه
خرید آنلاین بلیط قطار
خرید آنلاین بلیط اتوبوس
رزرو آنلاین هتل در سارانسک روسیه