علاوه بر گشت و گذار و بازدید از مناطق دیدنی بدروم، اگر اهل تفریح و هیجان باشید، می‌توانید سراغ تفریحات آبی بدروم هم بروید و ساعاتی متفاوت را در این شهر سپری کنید. در طول سفر به بدروم می‌توانید تفریحات و ورزش‌های آبی زیادی را امتحان کنید که در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره می‌کنیم:

تفریحات آبی بدروم

بدروم

موج سواری: گردشگرانی که اهل موج سواری هستند، در طول سفر به بدروم می‌توانند سراغ این ورزش و تفریح آبی بروند و از آن استفاده کنند. در فصل‌هایی که گردشگران زیادی به بدروم سفر می‌کنند، مسابقات و برنامه‌های تفریحی و رقابتی موج سواری هم بیشتر از سایر روزها به چشم می‌خورد. مرکز موج سواری PURE نیز یکی از مکان‌هایی است که طرفداران این نوع تفریح آبی می‌توانند برای تهیه لوازم مورد نیازشان سری به آنجا بزنند.

غواصی: در کل منطقه بدروم باشگاه‌های غواصی زیادی وجود دارد که هر روز تورهای ویژه غواصی را برگزار می‌کنند. گردشگرانی که اهل این نوع تفریح و ورزش هستند نیز می‌توانند در این برنامه‌ها شرکت کرده و با پرداخت هزینه‌ای که اغلب شامل ناهار و میان وعده در قایق هم می‌شود، از این خدمات استفاده کنند.

تورهای قایقرانی: تورهای عمومی قایقرانی تقریباً در تمام ساحل های بدروم وجود دارند و گردشگران می‌توانند از آنها استفاده کنند. می‌توانید مجری تور مورد نظرتان را انتخاب کرده و از قبل آن را رزرو کنید. تورهای قایقرانی در بدروم یکی از تفریحات جالبی است که با استفاده از آنها می‌توانید سواحل مختلف اطراف بدروم را بگردید و همین طور جزیره‌هایی را ببینید که با استفاده از جاده و ماشین قابل دسترسی نیستند.

ساحل شتر: گردشگران می‌توانند از ایستگاه اتوبوس مرکزی به مقصد ساحل شتر(Tropical Camel) یک دولموش سوار شوند و طی کردن این مسیر حدود ۳۰ دقیقه زمان می‌برد. در این ساحل می‌توان با پرداخت ۱۰ لیر سوار شتر شد و در ساحل گردش کرد. در ضمن، بد نیست بدانید دریا و ساحل این منطقه هم یکی از بهترین و زیباترین بخش‌های بدروم محسوب می‌شود.

قایق های سنتی بدروم: بدروم برای داشتن قایق های سنتی چوبی که به آنها گالت (gullet) گفته می‌شود، شناخته شده و مشهور است. به طور کلی، این قایق‌ها در خلیج گوکووا (Gokova) و هیراسونو (Hirasonu) حرکت می‌کنند و گردشگران علاقمند می‌توانند در این مناطق از آنها استفاده کنند.

سفر دریایی بلو کروز (Blue Cruise): این سفر دریایی که از آن به عنوان سفر آبی (Blue Voyage) هم یاد می‌شود، برنامه‌های گشت و گذاری است که با قایق‌ها و کشتی‌های مختلف صورت می‌گیرد و می‌توان از آنها که به عنوان یکی از تفریحات آبی بدروم است و هیجان‌ بسیاری دارد استفاده کرد. البته این کشتی‌ها اغلب موتوری بوده و با موتور حرکت می‌کنند اما چند شرکت هم هستند که قایق‌ها و کشتی‌هایشان تنها با قدرت باد حرکت می‌کند مانند Flaka Cruising که خدمات قایقرانی بادی به مشتریانش ارائه می‌دهد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به بدروم
خرید آنلاین بلیط قطار
خرید آنلاین بلیط اتوبوس
رزرو آنلاین هتل در بدروم